Comunitatea Ucigatorii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea Ucigatorii

Bine ati venit pe comunitatea de Counter-Strike 1.6 Ucigatorii! Gazduim servere de CS 1.6
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Cerere DNS
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de asdat0r500 Dum Noi 17, 2013 10:51 am

» Cerere Avatar :X phantome
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de asdat0r500 Joi Noi 14, 2013 10:01 am

» Prezentare -[7oX.1c]-lk47
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de asdat0r500 Mier Noi 13, 2013 11:06 am

» prezentare DaNNuT ;x
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de asdat0r500 Mier Noi 13, 2013 10:38 am

» Prezentare asdat0r500
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de asdat0r500 Mier Noi 13, 2013 10:37 am

» Skin-uri HLDS
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de sefuanonim Mar Aug 06, 2013 1:00 am

» Mister Bean la examen
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de SmOkE Lun Aug 05, 2013 11:04 am

» BAncuri cu betivi
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de sefuanonim Lun Aug 05, 2013 10:58 am

» Banc cu betivii
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de sefuanonim Lun Aug 05, 2013 10:57 am

» Banc cu betivi
Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeScris de sefuanonim Lun Aug 05, 2013 10:56 am

Top postatori
sefuanonim (28)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 
SmOkE (25)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 
asdat0r500 (7)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 
AlCapone (3)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 
NiEtZsChE (3)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 
:X pHanThOMe^c()uGAr :X (2)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 
Lolz (1)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 
-[7oX.1c]-lk47 (1)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 
DaNNuT ;x (1)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 
BuLaNNN is BacK.?! (1)
Banc cu Bula la scoala Vote_lcapBanc cu Bula la scoala Voting_barBanc cu Bula la scoala Vote_rcap 

 

 Banc cu Bula la scoala

In jos 
AutorMesaj
sefuanonim

sefuanonim


Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/08/2013
Varsta : 38
Localizare : Brazilia

Banc cu Bula la scoala Empty
MesajSubiect: Banc cu Bula la scoala   Banc cu Bula la scoala Icon_minitimeLun Aug 05, 2013 4:45 am

Bula era elev in clasa I. In fiecare zi venea cu hamsii de mirosea scoala ca o pescarie. Intr-o zi, invatatoarea ii anunta ca a doua zi vor avea inspectie si ii atrage atentia lui Bula sa lase hamsiile acasa macar in ziua respectiva si sa isi ia altceva de mancare la el. A doua zi, inspectie! Ora decurge bine, vine pauza. Inspectorul ramane si in pauza sa vada ce fac elevii, daca mananca frumos si igienic. Fiecare isi pune servetelul pe masa si scoate unul un sandwich, altul biscuiti etc. Bula intinde un prosop pe masa si scoate dintr-o punga o gramada de icre negre. Invatatoarea inlemneste, inspectorul saliveaza. Dupa ce trece inspectia, invatatoarea il cearta pe Bula:
- Bine, mai, obraznicule, pana acum veneai cu hamsii si acum vii cu icre negre?! De unde le ai?!
- Nu, doamna! Toata noaptea am stat si am scos ochii la hamsii...

Sus In jos
 
Banc cu Bula la scoala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Banc cu BUla
» Bula se insoara
» Banc cu Bula
» Banc cu BUla
» Banc cu Bula

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea Ucigatorii :: Discutii Generale :: Bancuri-
Mergi direct la: