Comunitatea Ucigatorii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea Ucigatorii

Bine ati venit pe comunitatea de Counter-Strike 1.6 Ucigatorii! Gazduim servere de CS 1.6
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Cerere DNS
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de asdat0r500 Dum Noi 17, 2013 10:51 am

» Cerere Avatar :X phantome
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de asdat0r500 Joi Noi 14, 2013 10:01 am

» Prezentare -[7oX.1c]-lk47
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de asdat0r500 Mier Noi 13, 2013 11:06 am

» prezentare DaNNuT ;x
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de asdat0r500 Mier Noi 13, 2013 10:38 am

» Prezentare asdat0r500
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de asdat0r500 Mier Noi 13, 2013 10:37 am

» Skin-uri HLDS
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de sefuanonim Mar Aug 06, 2013 1:00 am

» Mister Bean la examen
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de SmOkE Lun Aug 05, 2013 11:04 am

» BAncuri cu betivi
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de sefuanonim Lun Aug 05, 2013 10:58 am

» Banc cu betivii
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de sefuanonim Lun Aug 05, 2013 10:57 am

» Banc cu betivi
Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeScris de sefuanonim Lun Aug 05, 2013 10:56 am

Top postatori
sefuanonim (28)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 
SmOkE (25)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 
asdat0r500 (7)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 
AlCapone (3)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 
NiEtZsChE (3)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 
:X pHanThOMe^c()uGAr :X (2)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 
Lolz (1)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 
-[7oX.1c]-lk47 (1)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 
DaNNuT ;x (1)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 
BuLaNNN is BacK.?! (1)
Spring Breakers-Vacanta de primavara Vote_lcapSpring Breakers-Vacanta de primavara Voting_barSpring Breakers-Vacanta de primavara Vote_rcap 

 

 Spring Breakers-Vacanta de primavara

In jos 
AutorMesaj
sefuanonim

sefuanonim


Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/08/2013
Varsta : 38
Localizare : Brazilia

Spring Breakers-Vacanta de primavara Empty
MesajSubiect: Spring Breakers-Vacanta de primavara   Spring Breakers-Vacanta de primavara Icon_minitimeLun Aug 05, 2013 4:17 am

Creator:Harmony Korine
* Tip: comedie, actiune
* Timp de vizionare : 92 minute
* Marime: film online
* Rezolutie: HD
*Descriere: Patru adolescente sexy, prietene din copilărie, îşi doresc să plece într-o vacanţă de primăvară de neuitat. Pentru a obţine banii necesari, ele jefuiesc un fast-food. Dar aceasta este doar începutul… După o petrecere deocheată într-o cameră de hotel, fetele sunt arestate şi condamnate la închisoare. Mahmure şi îmbrăcate doar în costumele de baie, ele apar în faţa judecătorului, care le eliberează în mod neaşteptat ca urmare a cauţiunii depuse de Alien (interpretat de James…
*Vizionare Online: http://www.filmulescu.net/2013/07/vacanta-de-primavara-spring-breakers-2012-online-subtitrat/
Sus In jos
 
Spring Breakers-Vacanta de primavara
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea Ucigatorii :: ^[Ucigatorii]^ Download Zone :: Filme :: Actiune-
Mergi direct la: